KONST / Litografier / Färglitografier 11898096
nr 1189 8096
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografier, 2 st. Lösa blad, "Hos tandläkaren". Signerad, numrerad 181/200, bladets mått: 52x32 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 juni 2018
kl 20:15:32
9/6 17:10:01